Hledání hostitelské rodiny

Jako největší au pair agentura na světě Vám Cultural Care Au Pair poskytuje přístup k většině hostitelských rodin v USA. Hostitelské rodiny pečlivě prověřujeme, abychom měli jistotu, že během Vašeho pobytu v USA budete šťastní a spokojení. Každá hostitelská rodina musí mít výborné reference a podepsat smlouvu o dodržování pravidel a předpisů programu au pair. Po ověření referencí náš zkušený personál provádí osobní pohovory, aby se ujistili, že rodiny splňují všechny naše požadavky.

Každá hostitelská rodina je jedinečná. Rodiny bydlí po celém USA a každá z nich tak žije odlišným životním stylem. Většina z nich bydlí v blízkosti velkého města, ale některé žijí v malých městech či na předměstí. Jeden nebo oba rodiče mohou pracovat a věk a počet dětí se liší od rodiny od rodině. Jednu věc mají ale všechny rodiny společnou – je to potřeba flexibilní péče o děti a to, jestli se skutečně chcete dozvědět něco nové kultuře a zároveň i rodinu učit o té své. Mnoho z našich rodin už hostilo au pair dříve a my jsme velmi hrdí na fakt, že téměř 70 % našich rodin se opakovaně vrací k programu Cultural Care Au Pair.

Hledání hostitelské rodiny

Náš proces hledání perfektní rodiny je založen na myšlence, že jak rodina, tak au pair mají možnost prohlédnout si o sobě informace, mluvit spolu a potom, když jsou obě strany spokojené, finalizovat umístění do rodiny.

Předtím, než dojde k závěrečnému rozhodnutí, budete mít možnost posoudit žádosti hostitelských rodin a ty buď přijmout, nebo zamítnout. Jakmile od hostitelské rodiny nabídku přijmete, bude v práci pokračovat místní Cultural Care Au Pair kancelář a připraví Vás na Váš au pair pobyt.

Zatímco jiné au pair agentury spoléhají při výběru rodiny na neosobní online systémy, Cultural Care Au Pair disponuje v USA zkušenými pracovníky, kteří pracují přímo s hostitelskými rodinami a au pair. Naše zkušenosti potvrzují, že tento osobní přístup pomáhá zajistit nejúspěšnější shodu a nejlepší zkušenosti. Upřednostnili byste aktivní rodinu, která miluje sport a venkovní aktivity, nebo raději strávíte klidný večer u sledování rodinného filmu? Naším cílem je, abyste si s hostitelskou rodinou perfektně vyhovovali.


Přijďte na info schůzku