Proč si vybrat právě nás?

Díky našemu širokému výběru hostitelských rodin napříč celým USA a také díky našemu extenzivnímu tréninku, přípravám a podpoře nás nepřekvapuje, proč si tolik au pair vybírá právě Cultural Care.

Když se rozhodnete pro Cultural Care Au Pair, vybíráte si největší a nejzkušenější au pair síť na světě. Za 25 let naší existence jsme vyslali do USA více než 145 000 mladých lidí, aby se stali au pair.

Jednoduše řečeno: Vytváření kulturně výměnných zážitků je naší specialitou. A jsme tu od toho, abyste se na své cestě do USA cítili sebevědomě, bezpečně a natěšeně.

1. Globální podpora od Cultural Care

Cultural Care vytváří perfektní rovnováhu mezi poskytováním bezpečného zázemí velké organizace a osobní podpory, a proto naši účastníci cítí, že je o ně dobře postaráno. Máme k dispozici nepřetržitou podporu jak v USA, tak ve Vaší domovské zemi, což Vám zjednodušuje kladení otázek a svěřování se s obavami. Je na nás usnadnit Vám průchod složitým procesem a pomoci Vám, aby Vaše au pair zkušenost proběhla tak hladce, jak jen je to možné.

2. Monitorování a hledání hostitelské rodiny

Cultural Care má nejširší výběr hostitelských rodin, z nichž si můžete vybírat, čímž Vám poskytuje nejlepší šanci na nalezení perfektní shody. Naše hostitelské rodiny pečlivě monitorujeme, abychom se ujistili, že během pobytu v USA budete šťastní a budete se cítit pohodlně, a každý proces hledání rodiny přizpůsobujeme na míru našim účastníkům.

Přečtete si více informací o procesu hledání hostitelské rodiny.

3. Au Pair trénink a příprava

V Cultural Care věříme, že abyste mohli na svou au pair cestu vykročit pravou nohou, je potřeba začít u pořádné přípravy a vytvořit si na USA hezký první dojem. Z tohoto důvodu vytváříme a následně distribuujeme širokou škálu předodjezdových materiálů, abychom Vám pomohli s přípravami na tuto jedinečnou zkušenost. Také jsme vytvořili exkluzivní tréninkové programy, které Vás na program připraví lépe než jakákoliv jiná agentura – a to za žádný příplatek. Jmenujme například MyAuPairCourses (tréninkový kurz o péči o děti v Americe vedený odborníkem), náš Get Ready Workshop (online workshop, který Vás připraví na Vaši velkou cestu) a naše [Au Pair Training School](/stante-se-au-pair/au-pair-training-school

Přečtěte si více informací o tom, jak trénujeme a připravujeme naše au pair na práci s rodinou v USA.

4. Oficiální sponzor amerického Ministerstva zahraničních věcí

Jediná cesta, jak se stát legálně au pair v USA, je prostřednictvím určeného sponzora, jakým je Cultural Care Au Pair. Náš tým v USA blízce spolupracuje s americkým Ministerstvem zahraničních věcí a striktně dodržuje jejich předpisy s cílem zajistit, že je se všemi účastníky programu zacházeno slušně a že během pobytu v zahraničí získávají kvalitní zkušenosti. Jsme také členem International Au Pair Association (IAPA), co je důkaz o tom, že jako americký au pair program neseme pečeť kvality.

Přečtěte si více informací o au pair předpisech a regulacích stanovených americkým Ministerstvem zahraničních věcí.