Au pair program

Přečtěte si o au pair programu a o tom, jaký vliv mohou mít au pair na svět.

Chcete vědět více?

Zaregistrujte se pro více informací!

Pohlaví*
Máte řidičský průkaz?*

Co je au pair program?

Au pair program poskytuje příležitost mladým lidem ve věku od 18 do 26 let, aby vycestovali do USA na vízum výměny návštěvníků J-1 na 12 až 24 měsíců. Au pair žijí s hostitelskou rodinou, navštěvují kurzy na místní vysoké škole a pomáhají s péčí o děti a povinnostmi s tím spjaté – na oplátku dostanou příležitost ponořit se do nové země a kultury, čímž získají vzpomínky, kterých si budou navždy vážit.

Au pair program v USA, který vznikl v roce 1986, začal jako diplomatický program. Od té doby přerostl v něco mnohem většího. Je to způsob, jak šířit mezikulturní porozumění a toleranci. Je to příležitost, jak vybudovat pouto s lidmi ze všech oblastí života. Je to šance, jak se stát světovým občanem, vzorem a ambasadorem pro země blízké i vzdálené.

Proč se stát au pair?

Díky tomu, že se au pair vydají do USA za účelem cestovat, učit se a rozvíjet se, značně obohacují životy lidí kolem sebe kulturní výměnou. Mají celoživotní dopad na životy svých hostitelských dětí, hostitelských rodičů, přátel a zahraničních komunit.

Když se zapojíte do au pair programu, přidáváte se zároveň do komunity stejně smýšlejících lidí. Společně tito lidé tvoří globální rodinu s mocí měnit svět.

Nahlédněte do toho, o čem vlastně Cultural Care Au Pair program je a jaké to doopravdy je žít rok či déle jako au pair v USA. Au pair život je cestou k objevování, dobrodružství a sebepoznání – a to vše začíná jediným krokem.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=gyEsO1PkW3g&t=4s