Au pair program

Přečtěte si o au pair programu a o tom, jaký vliv mohou mít au pair na svět.
Chcete vědět více?

Zaregistrujte se pro více informací!

Co je au pair program?

Au pair program poskytuje příležitost mladým lidem ve věku od 18 do 26 let, aby vycestovali do USA na vízum výměny návštěvníků J-1 na 12 až 24 měsíců. Au pair žijí s hostitelskou rodinou, navštěvují kurzy na místní vysoké škole a pomáhají s péčí o děti a povinnostmi s tím spjaté – na oplátku dostanou příležitost ponořit se do nové země a kultury, čímž získají vzpomínky, kterých si budou navždy vážit.

Au pair program v USA, který vznikl v roce 1986, začal jako diplomatický program. Od té doby přerostl v něco mnohem většího. Je to způsob, jak šířit mezikulturní porozumění a toleranci. Je to příležitost, jak vybudovat pouto s lidmi ze všech oblastí života. Je to šance, jak se stát světovým občanem, vzorem a ambasadorem pro země blízké i vzdálené.

Proč se stát au pair?

Díky tomu, že se au pair vydají do USA za účelem cestovat, učit se a rozvíjet se, značně obohacují životy lidí kolem sebe kulturní výměnou. Mají celoživotní dopad na životy svých hostitelských dětí, hostitelských rodičů, přátel a zahraničních komunit.

Když se zapojíte do au pair programu, přidáváte se zároveň do komunity stejně smýšlejících lidí. Společně tito lidé tvoří globální rodinu s mocí měnit svět.

Nahlédněte do toho, o čem vlastně Cultural Care Au Pair program je a jaké to doopravdy je žít rok či déle jako au pair v USA. Au pair život je cestou k objevování, dobrodružství a sebepoznání – a to vše začíná jediným krokem.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=gyEsO1PkW3g&t=4s