Cultural Care Au Pair je tu od toho, aby Vám pomohlo zažít úspěšnou zkušenost v roli au pair – a věříme, že to začíná u řádné přípravy a dobrého prvního dojmu. Z tohoto důvodu jsme vytvořili exkluzivní tréninkové programy, které Vás připraví lépe než jakákoliv jiná agentura – a to za žádný příplatek.

Naše osnovy byly vytvořeny ve spolupráci se zdravotními a vzdělávacími specialisty a se specialisty na péči o děti. Také získáváme zpětnou vazbu od bývalých Cultural Care au pair, abychom Vám poskytli další hodnotné informace.

Jakmile budete zařazeni do Cultural Care programu, Vaše příprava začne prostřednictvím následujících nástrojů:

  • Obdržíte My Au Pair Travel Kit – příručku plnou kontrolních seznamů a úkolů, které Vás krok za krokem provedou až k cestě do USA.
  • Získáte přístup do Au Pair Account – Vaší osobní online platformy, odkud se dostanete kamkoliv! Můžete si zde prohlédnout potenciální rodiny, svůj cestovní itinerář a mnohem více.
  • Budeme od Vás vyžadovat absolvovat vlastním tempem MyAuPairCourses – ucelený tréninkový kurz přístupný přes Váš Au Pair Account. Tento exkluzivní tréninkový nástroj se specializuje na péči o děti v USA a zahrnuje interaktivní videa a kvízy navržené nejlepšími zdravotními experty a experty na péči o děti.
  • Dostanete od nás Matching & Interviewing Guide – tento průvodce Vás připraví na interview s potenciální hostitelskou rodinou.
  • Těsně před tím, než odcestujete do USA, se připojíte do online Get Ready Workshop.
  • Váš oficiální trénink bude zakončen na naší vlastní Au Pair Training School v New Yorku. V tréninkové škole strávíte pět dní. Setkáte se tam s novými au pair z celého světa a budete se připravovat na to, co můžete od svého au pair dobrodružství očekávat. Učitelé se budou věnovat tématům, jako je efektivní komunikace, náročné situace s dětmi, dynamika života a práce s hostitelskou rodinou a mnohé jiné. Přečtěte si o naší au pair training school více informací.