Rozhodnutí stát se au pair patří k těm velkým – a také vzrušujícím! Od poskytování informací o programu po přistání na americkou půdu – Cultural Care Au Pair je tu od toho, aby Vám s radostí pomohlo v každé fázi celého procesu. Začněte čtyřmi jednoduchými kroky:

Krok #1: Přihlaste se na bezplatnou informační schůzku

Abyste se mohli stát au pair u společnosti Cultural Care, budete se muset zúčastnit bezplatné informační schůzky v místě Vašeho bydliště. Informační schůzky se konají pravidelně během celého roku – a jste na nich kdykoliv vítáni.

Tyto informační schůzky Vám dávají skvělou příležitost dozvědět se více informací o programu, setkat se s místními zástupci Cultural Care a získat odpovědi na své otázky. Schůzky obvykle trvají dvě hodiny, a kdykoliv je to možné, jsou jejich součástí prezentace bývalých au pair, kteří se dělí o své osobní zkušenosti s programem.

Pokud zvažujete stát se au pair a rádi byste získali další informace, neexistuje lepší začátek, než je návštěva jedné z našich bezplatných informačních schůzek. Přihlaste se ještě dnes!

Krok #2: Vyplňte svou přihlášku

Můžete si vytvořit svůj profil a začít kdykoliv vyplňovat svou přihlášku, což je nezbytné pro hledání rodiny.

Dobře připravená osobní přihláška je nejlepší možný způsob, jak se prezentovat před svou budoucí hostitelskou rodinou a jak jim ukázat, že jste pro ně ti praví. Přihláška po Vás bude vyžadovat uvést seznam Vašich zkušeností s dětmi, stejně tak pracovní zkušenosti a vystudovanou školu. Také budete mít prostor popsat své koníčky, zájmy a přednosti. Kromě informací, které uvedete v přihlášce, budete také muset poskytnout následující:

  • Alespoň tři nerodinné reference
  • Osobní dopis hostitelské rodině
  • Fotografie, které co nejlépe vystihnout Vás a Váš životní styl
  • Potvrzení o dobrém zdravotním stavu a způsobilosti zúčastnit se programu od Vašeho doktora
  • Ověřenou kopii maturitního vysvědčení, řidičského průkazu a čistý výpis z trestního rejstříku

Doporučujeme Vám přiložit fotografie demonstrující Vaši osobnost, aby Vás mohla hostitelská rodina poznat co nejlépe. Vždy buďte ve svých odpovědích upřímní a otevření, aby rodina, s níž se spojíte, skutečně poznala Vaši osobnost a životní styl.

Jakmile obdržíme veškeré potřebné formuláře a vyplněnou přihlášku, vše zkontrolujeme a ověříme Vaše reference.

Krok #3: Spojte se se svou hostitelskou rodinou

Další krok na vaší au-pair cestě je výběr vaší hostitelské rodiny! Cultural Care poskytuje vysoce personalizovaný a flexibilní proces, který vám pomůže najít perfektní rodinu.

Díky více než 30 letům zkušeností s párováním au pair a hostitelských rodin vám můžeme poskytnout tu nejlepší podporu při hledání a zajistit, že během celého procesu máte spoustu tipů a rad.

Vybavíme vás také průvodcem Matching & Interviewing Guide, který vám pomůže při vašich rozhovorech s potenciálními hostitelskými rodinami.

Hledání rodiny funguje takto:

  • Dokončete svůj au pair profil
  • Hostitelské rodiny zkontrolují váš úplný online profil a dozví se více o vás a vaší osobnosti.
  • Pokud hostitelská rodina cítí, že byste mohla být ta správná au pair, dostanete žádost o připojení. Mějte na paměti, že můžete být v kontaktu až se 3 hostitelskými rodinami najednou. Poskytujeme vám nejlepší výběr a podporu, abyste našli rodinu, která vám vyhovuje.
  • Když budete hovořit s hostitelskými rodinami, budeme tam, abychom vás provedli k výběru té pravé hostitelské rodiny.
  • Jakmile jste se s hostitelskou rodinou dohodli, začneme plánovat cestu do USA!

Nezapomeňte na to, že Cultural Care je tu od toho, aby Vás celým procesem spojování provedl. Naší prací je odpovědět na všechny otázky a pomoci Vám vypořádat se s jakýmikoliv obavami – a samozřejmě pomoci Vám najít přesně takovou rodinu, o které sníte!

Před Vaším odjezdem Vám také poskytneme tréninkové materiály, které Vám pomohou cítit se ohledně au pair programu sebevědomě a připraveně – také se zúčastníte online Get Ready Workshop, který Vás připraví na život v USA. Před odjezdem se budete muset zúčastnit série online kurzů MyAuPairCourses, které se týkají péče o děti v USA.

Krok #4: Získejte vízum a dokončete přípravy na cestu

Jako další krok Vás Cultural Care provede procesem zajišťování víz a cestovními přípravami.

Vízum: Vízum J-1 je jedinou legální cestou, jak strávit rok v USA jako au pair. Vaše vízum J-1 bude platné 12 měsíců, po nichž bude následovat třicetidenní lhůta, která Vám umožní cestovat po USA. Poskytneme Vám všechny dokumenty, které budete potřebovat k zajištění víza, a provedeme Vás celým procesem. Budete si muset domluvit schůzku na americké ambasádě a přijít tam na osobní pohovor, po kterém vízum získáte.

Cesta: Cultural Care Vám zajistí letenku do USA z vybraného letiště ve Vaší zemi. Většina au pair letí stejným letadlem s dalšími au pair a po Vašem příletu se s Vámi na letišti setkají zástupci programu k zajištění hladkého přechodu.

Všichni au pair letí na začátku programu do New Yorku, odkud Vám zajistíme dopravu do Au Pair Training School jen kousek od města New York, kde strávíte týden přípravami na svůj rok v roli au pair.

Po absolvování školení na Au Pair Training School Vám Cultural Care zajistí dopravu do Vaší cílové destinace, kde se setkáte se svou hostitelskou rodinou.