Proces

Můžete se stát se au pair ve čtyřech jednoduchých krocích! Od online přihlášky po nalezení perfektní hostitelské rodiny – Cultural Care Vám pomůže na každém kroku Vaší cesty.

Rozhodnutí stát se au pair patří k těm velkým – a také vzrušujícím! Od poskytování informací o programu po přistání na americkou půdu – Cultural Care Au Pair je tu od toho, aby Vám s radostí pomohlo v každé fázi celého procesu. Začněte čtyřmi jednoduchými kroky:

Krok #1: Přihlaste se na bezplatnou informační schůzku

Abyste se mohli stát au pair u společnosti Cultural Care, budete se muset zúčastnit bezplatné informační schůzky v místě Vašeho bydliště. Informační schůzky se konají pravidelně během celého roku – a jste na nich kdykoliv vítáni.

Tyto informační schůzky Vám dávají skvělou příležitost dozvědět se více informací o programu, setkat se s místními zástupci Cultural Care a získat odpovědi na své otázky. Schůzky obvykle trvají dvě hodiny, a kdykoliv je to možné, jsou jejich součástí prezentace bývalých au pair, kteří se dělí o své osobní zkušenosti s programem.

Pokud zvažujete stát se au pair a rádi byste získali další informace, neexistuje lepší začátek, než je návštěva jedné z našich bezplatných informačních schůzek. Přihlaste se ještě dnes!

Krok #2: Vyplňte svou přihlášku

Můžete si vytvořit svůj profil a začít kdykoliv vyplňovat svou přihlášku, což je nezbytné pro hledání rodiny.

Dobře připravená osobní přihláška je nejlepší možný způsob, jak se prezentovat před svou budoucí hostitelskou rodinou a jak jim ukázat, že jste pro ně ti praví. Přihláška po Vás bude vyžadovat uvést seznam Vašich zkušeností s dětmi, stejně tak pracovní zkušenosti a vystudovanou školu. Také budete mít prostor popsat své koníčky, zájmy a přednosti. Kromě informací, které uvedete v přihlášce, budete také muset poskytnout následující:

  • Alespoň tři nerodinné reference
  • Osobní dopis hostitelské rodině
  • Fotografie, které co nejlépe vystihnout Vás a Váš životní styl
  • Potvrzení o dobrém zdravotním stavu a způsobilosti zúčastnit se programu od Vašeho doktora
  • Ověřenou kopii maturitního vysvědčení, řidičského průkazu a čistý výpis z trestního rejstříku

Doporučujeme Vám přiložit fotografie demonstrující Vaši osobnost, aby Vás mohla hostitelská rodina poznat co nejlépe. Vždy buďte ve svých odpovědích upřímní a otevření, aby rodina, s níž se spojíte, skutečně poznala Vaši osobnost a životní styl.

Jakmile obdržíme veškeré potřebné formuláře a vyplněnou přihlášku, vše zkontrolujeme a ověříme Vaše reference.

Krok #3: Spojte se se svou hostitelskou rodinou

Další krok na vaší au-pair cestě je výběr vaší hostitelské rodiny! Cultural Care poskytuje vysoce personalizovaný a flexibilní proces, který vám pomůže najít perfektní rodinu.

Díky více než 30 letům zkušeností s párováním au pair a hostitelských rodin vám můžeme poskytnout tu nejlepší podporu při hledání a zajistit, že během celého procesu máte spoustu tipů a rad.

Vybavíme vás také průvodcem Matching & Interviewing Guide, který vám pomůže při vašich rozhovorech s potenciálními hostitelskými rodinami.

Hledání rodiny funguje takto:

  • Dokončete svůj au pair profil
  • Hostitelské rodiny zkontrolují váš úplný online profil a dozví se více o vás a vaší osobnosti.
  • Pokud hostitelská rodina cítí, že byste mohla být ta správná au pair, dostanete žádost o připojení. Mějte na paměti, že můžete být v kontaktu až se 3 hostitelskými rodinami najednou. Poskytujeme vám nejlepší výběr a podporu, abyste našli rodinu, která vám vyhovuje.
  • Když budete hovořit s hostitelskými rodinami, budeme tam, abychom vás provedli k výběru té pravé hostitelské rodiny.
  • Jakmile jste se s hostitelskou rodinou dohodli, začneme plánovat cestu do USA!

Nezapomeňte na to, že Cultural Care je tu od toho, aby Vás celým procesem spojování provedl. Naší prací je odpovědět na všechny otázky a pomoci Vám vypořádat se s jakýmikoliv obavami – a samozřejmě pomoci Vám najít přesně takovou rodinu, o které sníte!

Než vycestujete, poskytneme vám školící materiály, které vám pomohou se cítit sebevědomě a dobře připraveni na svůj čas jako au pair. Naše materiály vás připraví na kulturní rozdíly, se kterými se setkáte, a také poskytnou praktický výcvik v péči o děti.

K dokončení vaší au pair kvalifikace, je potřeba se zúčastnit online tréninkové školy ještě před vaším odletem. Na tréninkové škole navštěvujete interaktivní kurzy v reálném čase s učiteli v USA. Dokončíte také školení KPR a budete součástí virtuální třídy, abyste se mohli seznámit s dalšími au pair, kteří cestují do USA ve stejnou dobu jako vy!

Krok #4: Získejte vízum a dokončete přípravy na cestu

Jako další krok Vás Cultural Care provede procesem zajišťování víz a cestovními přípravami.

Vízum: Vízum J-1 je jedinou legální cestou, jak strávit rok v USA jako au pair. Vaše vízum J-1 bude platné 12 měsíců, po nichž bude následovat třicetidenní lhůta, která Vám umožní cestovat po USA. Poskytneme Vám všechny dokumenty, které budete potřebovat k zajištění víza, a provedeme Vás celým procesem. Budete si muset domluvit schůzku na americké ambasádě a přijít tam na osobní pohovor, po kterém vízum získáte.

Odlet: Tým Cultural Care zajistí letecké spojení do USA z vybraného letiště ve vaší zemi. Většina au pair bude cestovat letem s dalšími au pair ze stejného města! Váš konečný cíl bude letiště nejblíže domovu vaší hostitelské rodiny a právě oni vás tam uvítají.

Pak vaše dobrodružství au pair skutečně začíná.