Co je au pair?

Zjistěte, co obnáší být au pair.

Chcete vědět více?

Zaregistrujte se pro více informací!

Pohlaví*
Máte řidičský průkaz?*

Au pair celý rok žije s americkou hostitelskou rodinou a stará se o její děti. Na oplátku dostane pokoj a stravu zdarma, týdenní stipendium a příležitost cestovat a pracovat v USA.

Pokud zbožňujete děti a chcete si vzít rok volna, abyste se mohli rozvíjet osobně i profesionálně, mohl by pro Vás být au pair program tím dalším správným krokem.

Co au pair dělá?

Jako au pair budete mít možnost cestovat, učit se, růst a získávat přátele – ale srdcem Vašeho au pair zážitku bude starání se o děti vašich hostitelů. Jako důvěryhodný a milující pečovatel budete odpovědni za to, aby děti byly šťastné, aktivní a v bezpečí. Mezi příklady povinností při starosti o děti patří příprava jídel, transport do a ze školy, praní prádla, hraní si s nimi atp.

Odpovědnost au pair záleží na věku dětí, o které se stará – a v našem programu se můžete starat o miminka, batolata nebo školáky.

U dětí ve věku od 3 měsíců můžete pomáhat s jejich krmením a koupáním, rozvíjet jejich mysl a ukládat je do postele.

Pokud se staráte o batolata, pravděpodobně se ocitnete v mnoha tvůrčích hrách, budete s nimi trávit hodně času venku a budete stimulovat jejich mysl knihami, uměním a kreativním tvořením.

U dětí školního věku se au pair často stávají jejich vzorem a mentorem, pomáhají jim s úkoly a vozí je na kroužky, tréninky, výuku a schůzky.

Bez ohledu na to, v jakém věku Vaše hostitelské děti jsou, existuje velká šance, že si s nimi vytvoříte zvláštní a silné pouto!

Podívejte se na to, jak vypadá takový typický den v životě au pair, a dozvíte se více o tom, jak by mohl vypadat Váš každodenní program a jaké povinnosti Vás asi čekají.

Proč se stát au pair?

Být au pair je mnohem víc než jen péče o děti. Budete také navštěvovat univerzitní kurzy, získáte přátele z celého světa a samozřejmě budete mít příležitost prozkoumat USA.

Jako au pair získáte následující:

Osobní rozvoj

Díky životu v zahraničí získáte nezávislost a sebevědomí – a tato zkušenost Vám dodá pocit, že jste připraveni na další kapitolu Vašeho života.

Kulturní výměna

Budete žít s hostitelskou rodinou a poznáte americký způsob života, zároveň s nimi ale budete sdílet i svou vlastní kulturu a rozšíříte si obzory prostřednictvím kulturní výměny.

Mezinárodní pracovní zkušenost

Být au pair může ovlivnit Vaši budoucnost. Získejte pracovní zkušenosti, které si můžete připsat do životopisu, rozvíjejte své přenositelné dovednosti a připravte se na svůj další kariérní postup.

Příležitosti k cestování

Využijte šanci poznat nový domov, zatímco budete prozkoumávat zbytek USA a jeho různorodá města a krajiny.

Studujte na americké univerzitě

Zapište se do kurzů dle svého výběru na americké univerzitě – získáte mezinárodní vzdělávací zkušenost, pobavíte se a dozvíte se více o světě.

Získejte vzpomínky na celý život

Seznamte se s au pair z celého světa a společně si vytvořte nezapomenutelné vzpomínky – to vše při budování mezinárodní sítě kontaktů.

Představte si cestování po USA. Představte si získávání nových přátel z celého světa. Představte si poznání druhé rodiny, druhého domova. Představte si, že se stanete au pair.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=wQSI0WvUVJM