Globální podpora od prvního dne

Poskytujeme personalizovanou podporu jak doma, tak v USA. Nechte společnost Cultural Care, aby Vám pomohla v každé fázi celého procesu!

V Cultural Care spojujeme pocit bezpečí velké organizace s pohodlím personalizované podpory.

Podpora ve Vaší zemi

Naši zástupci jsou Vám k dispozici a rádi odpovědí na jakékoliv otázky, které Vás napadnou, a to kdykoliv během procesu. Ať už jde o vyplňování přihlášky, hledání hostitelské rodiny nebo přípravy na odjezd do USA, jsme tu pro Vás na každém kroku Vaší cesty:

  • Kancelář je otevřená od pondělí do pátku od 8:30 do 17:30.
  • Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo přes Facebook.
  • V celé České republice máme lídry, kteří se s Vámi rádi setkají nebo si s Vámi domluví interview.
  • Pro Vaše pohodlí používáme jednoduchou, online přihlášku. Také Vám během vyplňování přihlášky poskytneme podporu a zpětnou vazbu, čímž se ujistíme, že máte nejlepší možný profil pro Vaši potenciální hostitelskou rodinu.
  • Vytvořili jsme MyAuPairCourses – online vzdělávací kurz, který Vás připraví na Vaši cestu a který si řídíte vlastním tempem.

Abyste se cítili na své au pair dobrodružství dostatečně připraveni a zároveň natěšeni, pořádáme užitečná tréninková školení a workshopy a zároveň Vám posíláme předodjezdové e-maily a dopisy! A zatímco se chystáte k odjezdu, jsme v kontaktu s našimi au pair v USA, abychom od nich získali co nejvíce tipů, které pro Vás budou na cestách užitečné.

Je pro nás také důležité, abyste zůstali s Cultural Care v kontaktu i po svém návratu z au pair dobrodružství. Proto nabízíme skvělé příležitosti, jak něco změnit a jak zůstat do programu zapojen – například tak, že se stanete Cultural Care Ambassador našeho programu!

Podpora v USA

Jako Cultural Care au pair budete mít přístup k největší síti podpory au pair v USA. Od našich poboček v Bostonu a Denveru po naše Local Childcare Consultants (LCCs) – budete spolupracovat se zástupci Cultural Care, abychom se ujistili, že jako au pair získáte ty nejlepší zkušenosti.

1. Podpora v USA od našich zástupců

  • Uskuteční pohovor ve Vaší hostitelské rodině, aby ji připravili na Váš příjezd.
  • Po Vašem příjezdu Vám a Vaší rodině poskytnou úvodní orientaci.
  • Budou pořádat každoměsíční setkání au pair v oblasti, kde budete bydlet, včetně sezónního školení o bezpečnosti.
  • Budou s Vámi a Vaší hostitelskou rodinou každý měsíc v kontaktu.
  • Poradí Vám ohledně studijních možností.

Na rozdíl od jiných, menších agentur, nám rozsáhlá síť Local Childcare Consultants společnosti Cultural Care umožňuje vytvořit silnou komunitu au pair a hostitelských rodin, čímž Vám ulehčíme přechod do amerického života, jak jen to půjde.

2. Podpora v USA od Cultural Care kanceláří

Hlavní pobočky Cultural Care v USA sídlí v Bostonu a Denveru, kde naše týmy pracují na tom, aby podpořily au pair a hostitelské rodiny v celé zemi. Tyto kanceláře s našimi zaměstnanci jsou za Vás zodpovědné během Vašeho pobytu v USA a umožní Vám kontakt s týmem Customer Relations Managers, kteří jsou supervizory LCCs po celé zemi.

Cultural Care je k dispozici 24/7. Navíc kromě Local Childcare Consultant a Customer Relations Manažera můžete vždy kontaktovat Cultural Care zástupce. V urgentních případech je k dispozici nouzová linka. Vy nebo Vaše hostitelská rodina vždy můžete zavolat do naší kanceláře, kde Vás spojíme s někým, kdo Vám může asistovat v reálném čase.