Být au pair u společnosti Cultural Care je unikátní příležitost, jak se učit, rozvíjet se a poznat USA – a jako účastník našeho programu máte nárok na určitou kompenzaci a výhody.

Zde uvádíme, co je v programu zahrnuto:

 • Globální podpora

  Cultural Care poskytuje komplexní, celosvětovou podporu, a to po celou dobu Vašeho tréninku, příprav, vyplňování přihlášky a vízového procesu.

 • Cestovné

  Zpáteční letenka a cesta do Vaší hostitelské rodiny i z ní je zahrnuta – a svůj program začnete pětidenním výcvikovým kurzem jen kousek od New Yorku.

 • Ubytování a strava

  Vaše hostitelská rodina Vám poskytne soukromý pokoj a stravu a také týdenní stipendium ve výši $195,75 – celá částka Vám tak zůstane jako kapesné!

 • Studijní možnosti

  Jako au pair se zapíšete na kurzy podle Vašeho výběru na místní univerzitu – a Vaše hostitelská rodina Vám na ně ročně přispěje až $500.

 • Volno

  Máte nárok na 2 týdny placené dovolené – a navíc Vám vízum J-1 poskytuje 30 dní na konci Vašeho roku, které můžete využít k cestování po USA.

Nejlepší na tom všem je, že pokud zjistíte, že je pro Vás au pair život to pravé, budete mít možnost si svůj pobyt v USA prodloužit až o celý další rok!

Nehledě na to, jak dlouho v USA zůstanete, být Cultural Care au pair Vám dává příležitost prožít si svůj americký sen, zatímco se budete rozvíjet jak osobně, tak profesionálně.