Benefity programu

Přečtěte si, jaké benefity Vám přinese, když se stanete au pair u společnosti Cultural, jako je studium na místní univerzitě, placená dovolená, cestovní příležitosti a mnohem více!

Být au pair u společnosti Cultural Care je unikátní příležitost, jak se učit, rozvíjet se a poznat USA – a jako účastník našeho programu máte nárok na určitou kompenzaci a výhody.

Zde uvádíme, co je v programu zahrnuto:

Globální podpora

Cultural Care poskytuje komplexní, celosvětovou podporu, a to po celou dobu Vašeho tréninku, příprav, vyplňování přihlášky a vízového procesu.

Přípravy před odletem

Vaše zpáteční lety jsou pokryty námi! Náš tým cestovních specialistů zařídí letenky z vaší domovské země do vaší hostitelské rodiny - a zpět na konci roku.

Ubytování a strava

Vaše hostitelská rodina vám poskytne pokoj, stravu a zaplatí vám týdenní kapesné v minimální výši 195,75 $.

Studijní možnosti

Jako au pair se zapíšete na kurzy podle Vašeho výběru na místní univerzitu – a Vaše hostitelská rodina Vám na ně ročně přispěje až $500.

Volno

V rámci jednoho roku máte nárok na 2 týdny placené dovolené – a navíc díky vízu J-1 získáte na konci Vašeho pobytu v USA bonusový měsíc na cestování!

Nejlepší na tom všem je, že pokud zjistíte, že je pro Vás au pair život to pravé, budete mít možnost si svůj pobyt v USA prodloužit až o celý další rok!

Nehledě na to, jak dlouho v USA zůstanete, být Cultural Care au pair Vám dává příležitost prožít si svůj americký sen, zatímco se budete rozvíjet jak osobně, tak profesionálně.