Chcete vědět více?

Zaregistrujte se pro více informací!

Jako au pair s Cultural Care se přihlašujete k prémiovému programu - nejkvalitnější způsob, jak žít a pracovat v zahraničí. V oblasti kulturní péče využíváme 30 let odborných znalostí, abychom zajistili nejlepší výcvik, přípravu a podporu během celé cesty. Zjistěte více o tom, proč jsme nejlepší volbou, která vám pomůže při vašem au pair zážitku.

Nejlepší je, že v Cultural Care vás nebudeme žádat, abyste zaplatili cokoli, dokud nenaleznete svou rodinu. To znamená, že se můžete dozvědět více o našem programu, pracovat na vaší au pair přihlášce a dokonce vybírat hostitelskou rodinu zcela zdarma.

Jakmile si vyberete hostitelskou rodinu a rozhodnete se o odjezdu do USA, požádáme vás, abyste zaplatili jednorázový programový poplatek.

Programový poplatek: 27400 CZK

Jednorázová platba zahrnuje komplexní pojistnou smlouvu pro skupinu, vaši zpáteční letenku*, globální podporu 24/7 a všechny další výhody programu.

Spolupracujeme s firmou Erika Insurance Ltd. od roku 1995 a společně jsme vytvořili vlastní skupinovou pojistnou politiku, která vám poskytne naprostý klid.

Mít výjimečný plán pojištění znamená, že se můžete účastnit všech vzrušujících aktivit organizovaných Cultural Care nebo vaší hostitelskou rodinou a přáteli bez obav. Plán zahrnuje:

 • Nemoci a havárie
 • Pokrytí za ztrátu zavazadel a škody na majetku / krádeži
 • Odpovědnost a právní pokrytí
 • Zpáteční letenka, pokud je váš program přerušen v důsledku smrti nebo vážného onemocnění v nejbližší rodině
 • 24hodinová nouzová pomoc prostřednictvím bezplatného telefonního čísla

Další informace o pojistném krytí získáte od nás.

Cultural Care Au Pair vám nabízí možnost zakoupit pojištění na ochranu před zrušením programu, pokud byste jako au pair nevycestovali! Zahrnuje zrušení programu před odjezdem z řady důvodů (pro více informací kontaktujte naši kancelář). Zahrnuje vrácení programového poplatku a poplatku za zrušení letu.

Obě strany - au pair a hostitelské rodiny zaplatí programový poplatek za účast na tomto vzájemně prospěšném programu kulturní výměny. Jako účastníci programu plní různé povinnosti a získávají jedinečné výhody. Další informace o výhodách au pair programu.

Další výdaje

Chtěli bychom vás také upozornit na některé dodatečné náklady, které vzniknou v průběhu vaší přípravy na cestu. Vezměte prosím na vědomí, že tyto poplatky nejsou vypláceny Cultural Care, ale jsou požadovány v rámci účasti na au pair programu:

 • Visa poplatek: 160 USD (platí se na Velvyslanectví USA)
 • Výpis z rejstříku trestů: 100 CZK
 • Potvrzení od lékaře: Různé
 • Mezinárodní řidičský průkaz: 50 CZK

Peace of Mind Guarantee: Speciální ochrana kvůli současné situaci Covid 19

V současné době nabízíme Peace of Mind Guarantee, což je zvláštní ochrana během současné situace Covid-19. Peace of Mind vám poskytuje dodatečnou bezpečnost v nejistých dobách.

Pokud využijete Peace of Mind Guarantee, obdržíte 100% vrácení programového poplatku, pokud je některá z následujících podmínek splněna do 30 dnů před odjezdem:

 • Vaše místní vláda zakazuje cestovat do USA
 • Vláda USA zakazuje cestovat z vaší země do USA
 • Vaše hostitelská rodina zruší program z důvodu obav nebo nemoci Covid-19

Jste bývalá au pair?

Můžete mít nárok na slevu 5000 CZK pokud jste:

 • Absolvovali rok nebo více jako au pair v USA před více než 2 lety
 • Byli au pair v jiné zemi než USA po dobu nejméně 6 měsíců

Máte zkušenosti s péčí o miminka?

Pokud máte zkušenosti s péčí o děti pod 2 roky, můžete mít nárok na slevu 3000 CZK.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Na jednu au pair nelze uplatnit více než jednu slevu.


*platné po dokončení programu