Najdeme Vám vhodnou rodinu

Cultural Care Au Pair disponuje největší sítí hostitelských rodin v USA a Vy proto máte možnost zhlédnout žádosti mnoha rodin a hovořit s nimi předtím, než najdete takovou rodinu, pro kterou byste rádi a s nadšením pracovali a žili s ní. Před konečným rozhodnutím posoudíte žádosti hostitelských rodin a budete mít možnost veškeré nabídky z jejich strany přijmout, nebo zamítnout.

Zapadnete lépe do sportovně založené a aktivní rodiny, nebo upřednostníte rodinu, která miluje čtení a hry? Cílem našeho týmu, který má na starost hledání hostitelských rodin, je najít tu nejvhodnější pro Vás. Na rozdíl od ostatních au pair organizací, u nichž hledání rodin funguje na základě neosobních online systémů, EF disponuje zkušenými pracovníky v USA, kteří se osobně podílejí na výběru všech našich hostitelských rodin. Zjistili jsme, že tento osobní kontakt je flexibilnější, přizpůsobivější a především je to nejlepší cesta k nalezení perfektní rodiny.

Jak proces hledání rodiny funguje?

  • Po vyplnění Vaší žádosti ji převezmou naši manažeři v Bostonu, kteří se zabývají umisťováním au pair do rodin, a prozkoumají Vaše dovednosti a kvalifikaci.
  • Jakmile vhodnou rodinu najdeme, spojíte se s ní online přes osobní účty, kde si budete moci přečíst základní informace o rodině, dětech a o tom, kde v USA žijí.
  • Hostitelská rodina se pak podívá na Vaši online přihlášku a zhlédne Vaše video, aby Vás lépe poznala.
  • Pokud se hostitelské rodině budete zamlouvat, zavolají Vám kvůli pohovoru.
  • Poté budete mít Vy i rodina nějaký čas na rozhodnutí, jestli si navzájem sedíte.
  • Jakmile se najde perfeketní shoda, plánování cesty do USA může začít! 

Au pair mají často spoustu dotazů ohledně telefonického pohovoru a mnoho z nich je z této části procesu nervózní. I když pro Vás může být telefonní hovor v angličtině výzva, nemusíte se bát, protože, stejně jako u všeho ostatního Vás na tento krok připravíme. Naší nejlepší radou je, abyste si připravili před telefonátem několik otázek, které Vás o hostitelské rodině zajímají. Tím je lépe poznáte a bude snazší zjistit, jestli odpovídají Vašim představám. 

Poté, co přijmete nabídku hostitelské rodiny, zažádáte za pomoci našeho personálu v místní kanceláři o vízum.

Přijďte na info schůzku