Podpora v USA

Jako Cultural Care Au Pair budete mít přístup k největší au pair organizaci v USA. Počínaje naší kanceláří v Bostonu v Massachusetts po místní koordinátory péče o děti budete pracovat se zaměstnanci Cultural Care Au Pair, abychom zajistili, že jako au pair zažíváte ten nejlepší čas svého života.

Vaše podpora zástupců v USA

Až přijedete do USA, bude Vás zastupovat síť lidí s cílem maximalizovat úspěch Vašeho programu. Značná část podpory bude přicházet od Vašeho místního koordinátora péče o děti, který bude žít ve Vašem okolí a bude po celou dobu pobytu sloužit jako Váš poradce.

Koordinátoři pořádají každý měsíc setkání au pair, kteří jsou ze stejné oblasti jako Vy. Jedná se o společenské akce, které Vám pomohou seznámit se s ostatními lidmi z Vašeho okolí. Samozřejmě jsou v případě potřeby k dispozici i pro osobní podporu a poradenství. Zde jsou uvedeny některé ze způsobů, jak Vás koordinátoři budou podporovat:

  • Setkají se s hostitelskou rodinou a připraví ji na Váš příjezd.
  • Uvítají Vás, pomohou Vám s počáteční orientací a seznámí Vás s rodinou.  
  • Každý měsíc se budete účastnit setkání au pair a zúčastníte se sezónních školení o bezpečnosti.
  • Budou s Vámi a s hostitelskou rodinou udržovat měsíční kontakt.
  • Poskytnou Vám poradenství v oblasti místních vzdělávacích příležitostí.

Na rozdíl od jiných menších agentur, Cultural Care Au Pair je rozsáhlá síť místních koordinátorů péče o děti, která nám umožňuje vytvářet silné místní komunity au pair, takže přechod do života v USA pro Vás bude ještě snazší.

Podpora Cultural Care Au Pair z kanceláře v Bostonu

Ústředí Cultural Care Au Pair USA sídlí v Bostonu, kde náš tým pracuje na podpoře au pair a hostitelských rodin v USA. Tato plně osazená Cultural Care Au Pair kancelář je za Vás během pobytu v USA zodpovědná a Vy tak budete ve spojení s našimi zaměstnanci, kteří dohlížejí na koordinátory po celé zemi, v reálném čase.

Přijďte na info schůzku