Zajištění víza J-1 a letenek

Naši zaměstnanci jsou tu od toho, aby Vám pomohli v každé fázi procesu zajišťování víza a letenek.

Ministerstvo zahraničních věcí Spojených Států uznává společnost Cultural Care Au Pair jako oficiálního sponzora au pair programu. To znamená, že my Vám budeme sponzorem pro výměnné studijní a pracovní vízum J-1.

J-1 vízum je jediný legální způsob, jakým můžete pracovat jako au pair ve Spojených Státech. Cultural Care Vám poskytne všechny potřebné dokumenty pro podání víza a provede Vás celým tímto procesem. Pomůžeme Vám uskutečnit schůzi pro získání víza na místní ambasádě Spojených Států, kde podstoupíte osobní pohovor, po němž Vám bude vízum uděleno.

Naši zaměstnanci zařídí leteckou dopravu z Vaší domovské země do New Yorku, kde budete navštěvovat Au Pair Training School před tím, než se přesunete za Vaší hostitelskou rodinou. Zástupci Cultural Care se s Vámi po Vašem příjezdu setkají na letišti v New Yorku a odvezou Vás do tréninkové školy, kde Vaše cesta začne!

Do Spojených Států můžete letět téměř každý týden v roce. Jako součást procesu spojování s rodinou se Vy a Vaše hostitelská rodina dohodnete na datu příletu. Když si ho potvrdíte, měli byste zhruba znát den svého odletu – ale skutečné datum a čas Vám budou potvrzeny až při vydání letenky. Je pravděpodobné, že budete cestovat s jinými au pair účastníky, kteří se na toto vzrušující dobrodružství budou těšit stejně jako Vy. Postaráme se o spojení Vás a ostatních účastníků au pair letících s Vámi, a tak si můžete okamžitě začít dělat přátele!

Po Vašem pobytu na Au Pair Training School absolvujete cestu – autobusem nebo letadlem – přímo do Vaší hostitelské rodiny. Cultural Care se postará o Váš transport k Vaší americké hostitelské rodině a po úspěšném dokončení programu i o transport zpět do Vaší domovské země.