Možnosti připojištění

V ceně programu je zahrnuta zpáteční letenka, podpora v USA a základní zdravotní pojištění. Povinně je také potřeba pořídit si zdravotní připojištění, na které se budete moci během svého roku v USA na 100 % spolehnout. Spolupracujeme s partnerskou pojišťovnou ERIKA již od roku 1995. Společně jsme vytvořili vlastní cestovní připojištění, díky kterému vše v případě lékařské pohotovosti nebo nehody proběhne bez starostí.

Rozšířené připojištění ERIKA

Pobyt v USA by pro Vás měl být tím nejlepším v životě. Nenechte si ho obavami z lékařské péče zničit. Zdravotní péče v Americe je velmi nákladná. Přestože Váš program zahrnuje základní zdravotní pojištění, tak má své limity, které můžete z důvodu úrazu nebo nemoci překročit. Proč se zbytečně stresovat? Rozšířené připojištění Erika Vám dodá klid, protože budete vědět, že veškeré případné účty budou zaplaceny.

Toto připojištění zahrnuje:

  • Neomezené krytí léčebných výloh
  • Pokrytí nákladů na lety člena rodiny v případě nouze
  • Pokrytí ztráty zavazadel a škod na majetku nebo v případě krádeže
  • Pokrytí letů domů a zpět, pokud je Váš program přerušen v důsledku smrti nebo vážného onemocnění Vašeho blízkého příbuzného
  • 24hodinová asistenční pomoc v krizové situaci na bezplatné lince
  • Snížený poplatek za návštěvu lékaře v síti AETNA
  • Podpora ze strany našich zaměstnanců v evidenci a v ověřování Vašich práv

Více informací o všeobecných podmínkách ERIKA pojištění můžete nalézt zde.

Aktivity a sportovní balíček – odvaž se se sportovním připojištěním ERIKA!

Během celého roku se budete moci účastnit dobrodružných aktivit, které nejsou zahrnuty v běžném cestovním pojištění. Existuje mnoho vzrušujících aktivit, které jsou k dispozici v mnoha částech USA, a Váš koordinátor péče o děti pro Vás a Vaši skupinu au pair bude organizovat zábavné aktivity. Ujistěte se, že jste připraveni na jakýkoliv druh aktivit, které byste chtěli podniknout. Chcete jít na rafting na divoké vodě nebo si zajezdit na vodním skútru? S naším balíčkem aktivit a sportu se můžete bavit bez starostí.

Cestovní připojištění Erika na další měsíc

Po skončení Vašeho 12-24měsíčního programu můžete využít možnost cestovat po USA, a to po dobu jednoho měsíce. Během této doby budete mít jistotu, že jste plně kryti. Tento balíček Vám po dobu jednoho měsíce poskytuje stejné pokrytí jako rozšířené připojištění Erika.

Přijďte na info schůzku