Au pair pojistné krytí 

Komplexní cestovní pojištění – navržené výhradně pro naše au pair. 

Když si představíte sebe jako au pair v USA, rozhodně si nechcete připustit, že by se stalo něco nečekaného. Ale pokud přece jen ano, chcete vědět, že to bude zase v pořádku a že získáte potřebnou pomoc.

Cultural Care zahrnuje na míru šité skupinové cestovní pojištění, které našim au pair během jejich pobytu v USA zajistí nejlepší možnou ochranu. Ať už tedy potřebujete lékařskou péči – nebo je někdo blízký nemocný – nebo Vám někdo odcizí věci, můžete se spolehnout na naše komplexní krytí a nouzovou horkou linku s nepřetržitým provozem 24/7dostupnou z USA i z Vaší domovské země.

Spolu s pojišťovnou jsme toto cestovní pojištění navrhli tak, aby Vám poskytlo naprostý klid a krylo daleko více než jen základy.

Zdravotní krytí

Neomezené krytí nemocí a úrazů*
Lékařské ošetření v USA je extrémně drahé, a tak je důležité mít během pobytu komplexní krytí. Krytí zahrnuje neomezenou péči v případě úrazu či nemoci v průběhu au pair roku, přičemž je toto krytí mnohem vyšší než standardních 100 000 USD poskytovaných jinými pojišťovnami.

Přístup ke známé síti lékařů Aetna
V USA je téměř 1 milion lékařů/nemocnic v síti Aetna, což Vám umožňuje přístup k jedné z největších lékařských sítí v USA.

Žádné poplatky za léčbu hrazené předem
Když vyhledáte lékařskou pomoc v rámci sítě Aetna, nebudete zodpovědní za náklady za léčbu hrazené předem. Místo toho bude účet zaslán rovnou pojišťovacímu agentovi, a pokud budete krytí, zaplatíte pouze spoluúčast ve výši 35 USD.

Sportovní krytí – i rizikové aktivity
Pokud doufáte, že budete v USA dělat svůj oblíbený sport, nebo že si dokonce vyzkoušíte nějaký nový, nemáte se čeho bát – budete plně krytí!

*Platí výjimky a omezení

Cestovní krytí

Celosvětové krytí o dovolené
Jako Cultural Care au pair budete krytí i v případě cestování mimo USA (kromě Vaší domovské země).

Rodinné krytí, pokud dojde k nejhoršímu
Pokud se Vám během pobytu v USA stane závažná nehoda nebo vážně onemocníte, budou uhrazeny letenky i ubytování až dvěma členům vaší rodiny.

Nouzový transport domů
Pokud byste se potřebovali vrátit kvůli smrti/závažné nemoci blízkého člena rodiny, bude uhrazen Váš let domů i následný let zpátky do USA.

13. cestovní měsíc
Pokud se rozhodnete využít svůj 13. měsíc v USA na cestování, budete stále plně krytí (na rozdíl od jiných agentur).

Majetkové a právní krytí

Krytí majetku
Krytí se také vztahuje na cenný majetek a hotovost. Krádež nebo poškození Vašeho soukromého majetku bude kryto až do výše $5 000.

Krytí odpovědnosti a právní krytí
Pokud poškodíte něčí majetek a musíte zaplatit za opravu nebo pořídit náhradu, můžete v takovém případě incident nárokovat na základě odpovědnosti třetí straně, na které se pojištění vztahuje. K dispozici je také krytí pro případ, že byste potřebovali právní pomoc.