Au pair blogy & vlogy

Sledujte dobrodružství opravdových au pair v USA!

Neexistuje lepší způsob, jak porozumět americkému způsobu života, než ho zažít pohledem opravdových au pair. Přečtěte si jejich osobní příběhy, a získejte tak představu o tom, jaké to je žít s hostitelskou rodinou, starat se o jejich děti a najít si druhou rodinu v nové zemi. Také se dozvíte, jak navštěvovat americkou univerzitu, získat přátele, cestovat po Státech a mnohem více. Ujistěte se, že sledujete jejich blogy a sociální mediální kanály, abyste nahlédli do autentického #aupairlife!

Hayley, Au pair v Connecticutu

Blog | Instagram

Moje jméno je Hayley, je mi 23 a jsem z Anglie. Žiju v Ridgefieldu v Connecticutu a starám se o tři děti. Cameron jsou čtyři, Avery tři a Beverly rok. Moji hostitelští rodiče jsou Gwen a Keith a upřímně jsem nemohla mít větší štěstí – našla jsem perfektní hostitelskou rodinu.

Vanessa, Au pair v Coloradu & Massachusetts

Blog

Jmenuji se Vanessa, je mi 19 let a jsem z Německa. Vítejte na blogu o mém au pair dobrodružství v USA od prosince 2015!

Alessia, Au pair v Severní Karolíně

Blog | Instagram

Ahoj všichni! Jmenuji se Alessia a je mi 23 let. Narodila jsem se v Dolo (Benátky), ale žiju v Padově, krásném městečku poblíž, které se nachází na severovýchodě Itálie. Jsem zdravotní sestřička – titul jsem získala na Padovské univerzitě 4. dubna 2017. Než jsem začala hledat práci, chtěla jsem cestovat, poznávat nové věci a prožít dobrodružství – z tohoto důvodu jsem se rozhodla stát se au pair.


Máte au pair blog nebo sociální mediální kanál, který byste rádi sdíleli? Pošlete ho sem a můžete se objevit na našich stránkách!

Sledujte nás na sociálních sítích

 • TikTok

  Hledejte #culturalcareambassador TikToku přímo z USA a sledujte nás @culturalcare.

 • Facebook

  Lajkujte nás na Facebooku, kde najdete veškeré novinky a speciální nabídky, můžete nám položit jakoukoliv otázku nebo zhlédnout živá vysílání našich současných au pair, které jsou právě v programu.

 • Instagram

  Sledujte nás na @culturalcare — každý týden se s Vámi jeden z našich au pair podělí o fotky a videa z jejich #aupairlife.

 • Youtube

  Přihlaste se k odběru kanálu Youtube a sledujte videa o našem programu.