As a temporary measure during the COVID-19/Coronavirus development worldwide, we have moved our Training School experience online in order to better guarantee the safety of our au pairs and host families. Contact your local office to find out more.

Our Online Training School is a fun and interactive way to complete your au pair training. You will have interactive classes with our teachers, CPR training and one on one skills assessment, as well as virtual socials to connect with au pairs who will arrive to the USA at the same time as you.

The Online Training School is an awesome way to kick start your au pair journey in a safe environment with world class preparation and a new au pair network!


Vašich prvních pět dní v USA se odehraje v Cultural Care Au Pair Training School, která se nachází kousek od města New York.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=47-Kw-CYVxc&feature=youtu.be

Poskytneme Vám vše, co budete potřebovat, a celou dobu Vás bude doprovázet skupina zaměstnanců Cultural Care, kteří ve škole pracují na plný úvazek. Na tréninkové škole budete s ostatními au pair z celého světa, kteří právě dorazili a jsou stejně nervózní i nadšení jako Vy!

Váš program na škole bude sestaven z intenzivních tréninkových sezení a také budete mít mnoho příležitostí na zábavu s Vašimi novými kamarády. Školení v Au Pair Training School navazuje na MyAuPairCourses, sadu interaktivních online modulů, a také na úkoly z My Au Pair Travel Kit – online moduly a úkoly musejí být splněny před tím, než opustíte svou domovskou zemi.

S moderním přístupem k učení založeným na scénářích budete schopni v praxi uplatnit vše, co jste se naučili online. Skupinové projekty Vám dovolí navázat kontakt s ostatními au pair. Pod vedením svého učitele budete společně analyzovat různorodé problémy a přicházet na jejich řešení. Učitelé zároveň budou vyučovat formou hraní rolí a detailních diskusí na témata, jako jsou:

  • Stravovací bezpečnost a dětská výživa
  • Zdraví v domově
  • Bezpečnost uvnitř a vně domova
  • Vývoj dítěte a vhodné aktivity podle věku
  • Výchova dětí v USA a strategie řízení chování
  • Budování sebevědomí dětí
  • Podrobnosti role au pair
  • Management stresu
  • Způsoby, jak efektivně komunikovat a jak si vybudovat silné vztahy

UČTE SE OD KVALIFIKOVANÝCH INSTRUKTORŮ

Učitelé v našich tréninkových školách jsou vysoce kvalifikovaní s desítkami let různých zkušeností. Podělí se s Vámi o své znalosti a dají Vám mnoho tipů a rad na to, jak si vybudovat vztah s hostitelskými dětmi.

PODSTUPTE ŠKOLENÍ O KPR A PRVNÍ POMOCI PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Všichni Cultural Care au pair absolvují program certifikace KPR/AED a první pomoci pro děti i dospělé od American Heart Association. Po úspěšném dokončení programu obdrží au pair certifikát s dvouletou platností a přístup k online testům a digitálním au pair materiálům.

POTKEJTE NOVÉ PŘÁTELE Z CELÉHO SVĚTA

Váš pobyt v Training School je skvělou šancí potkat lidi z celého světa a plánovat společná dobrodružství po celém USA. Zároveň dostanete příležitost strávit půl dne prozkoumáváním zajímavostí nádherného města New York!