Vašich prvních pět dní v USA se odehraje v Cultural Care Au Pair Training School, která se nachází kousek od města New York.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=47-Kw-CYVxc&feature=youtu.be

Poskytneme Vám vše, co budete potřebovat, a celou dobu Vás bude doprovázet skupina zaměstnanců Cultural Care, kteří ve škole pracují na plný úvazek. Na tréninkové škole budete s ostatními au pair z celého světa, kteří právě dorazili a jsou stejně nervózní i nadšení jako Vy!

Váš program na škole bude sestaven z intenzivních tréninkových sezení a také budete mít mnoho příležitostí na zábavu s Vašimi novými kamarády. Školení v Au Pair Training School navazuje na MyAuPairCourses, sadu interaktivních online modulů, a také na úkoly z My Au Pair Travel Kit – online moduly a úkoly musejí být splněny před tím, než opustíte svou domovskou zemi.

S moderním přístupem k učení založeným na scénářích budete schopni v praxi uplatnit vše, co jste se naučili online. Skupinové projekty Vám dovolí navázat kontakt s ostatními au pair. Pod vedením svého učitele budete společně analyzovat různorodé problémy a přicházet na jejich řešení. Učitelé zároveň budou vyučovat formou hraní rolí a detailních diskusí na témata, jako jsou:

  • Stravovací bezpečnost a dětská výživa
  • Zdraví v domově
  • Bezpečnost uvnitř a vně domova
  • Vývoj dítěte a vhodné aktivity podle věku
  • Výchova dětí v USA a strategie řízení chování
  • Budování sebevědomí dětí
  • Podrobnosti role au pair
  • Management stresu
  • Způsoby, jak efektivně komunikovat a jak si vybudovat silné vztahy

UČTE SE OD KVALIFIKOVANÝCH INSTRUKTORŮ

Učitelé v našich tréninkových školách jsou vysoce kvalifikovaní s desítkami let různých zkušeností. Podělí se s Vámi o své znalosti a dají Vám mnoho tipů a rad na to, jak si vybudovat vztah s hostitelskými dětmi.

PODSTUPTE ŠKOLENÍ O KPR A PRVNÍ POMOCI PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Všichni Cultural Care au pair absolvují program certifikace KPR/AED a první pomoci pro děti i dospělé od American Heart Association. Po úspěšném dokončení programu obdrží au pair certifikát s dvouletou platností a přístup k online testům a digitálním au pair materiálům.

POTKEJTE NOVÉ PŘÁTELE Z CELÉHO SVĚTA

Váš pobyt v Training School je skvělou šancí potkat lidi z celého světa a plánovat společná dobrodružství po celém USA. Zároveň dostanete příležitost strávit půl dne prozkoumáváním zajímavostí nádherného města New York!