Cultural Care Au Pair je největší au pair společnost na světě –což znamená, že Vám poskytneme přístup k největšímu výběru hostitelských rodin v USA.

Naše hostitelské rodiny

Naše hostitelské rodiny pečlivě monitorujeme, abychom se ujistili, že se během času stráveného v zahraničí budete cítit šťastně a pohodlně. Každá hostitelská rodina musí mít výborné reference a musí s námi podepsat závaznou smlouvu, čímž stvrzuje souhlas s dodržováním pravidel a regulací au pair programu. Po ověření jejich reference provede náš zkušený zástupce s rodinou u ní doma pohovor, aby se ujistil, že splňuje všechny naše požadavky. Od všech rodin také vyžadujeme výpis z trestního rejstříku, protože se chceme ujistit, že Vás umístíme do bezpečného prostředí.

Naše rodiny jsou velmi rozmanité. Většina žije nedaleko velkých amerických měst, ale někteří bydlí v menších městech. Jeden či oba rodiče mohou pracovat a věk a počet dětí se liší rodina od rodiny. Ale jednu věc mají všichni společnou: potřebují flexibilní péči o děti a mají skutečný zájem učit se o cizí kultuře, zatímco je budete učit o té své. Mnoho z našich rodin již au pair mělo a jsme pyšní na fakt, že téměř 70 % našich hostitelských rodin je v našem programu rok co rok.

Proces spojování

Proces spojování je založen na principu, že jak rodina, tak au pair si mohou prohlédnout informace o sobě navzájem, popovídat si spolu, a když jsou obě strany se vzájemným spojením spokojené, lze uskutečnit umístění au pair do rodiny.

Budete mít možnost mluvit s několika rodinami najednou. Abychom Vám pomohli přijít na to, která rodina je pro Vás nejvhodnější, budete mít po ruce svého au pair specialistu na výběr rodiny. Ten Vás celým procesem spojování s rodinou provede a pomůže Vám pochopit, na čem při výběru hostitelské rodiny záleží nejvíce, abyste pro svůj au pair rok udělali co nejlepší rozhodnutí.

Před tím, než se definitivně rozhodnete, budete si moci prohlédnout přihlášky hostitelských rodin s možností přijmout či odmítnout jakoukoliv nabídku. Po přijetí nabídky od hostitelské rodiny bude místní kancelář Cultural Care i nadále pokračovat v přípravách na Vaši au pair zkušenost.

Zatímco se jiné au pair organizace spoléhají při procesu spojování au pair s hostitelskou rodinou na neosobní systém, v naší společnosti jsou zkušení zástupci, kteří v USA pracují s hostitelskými rodinami a au pair přímo. Naše zkušenosti ukazují, že osobní kontakt pomáhá v zajištění nejúspěšnějšího možného spojení a nejlepší možné programové zkušenosti. Přáli byste si být v aktivní rodině, která miluje sport a chodí ráda ven, nebo byste raději s rodinou strávili klidný večer u oblíbeného rodinného filmu? Naším cílem je, aby byla shoda mezi Vámi a hostitelskou rodinou co nejlepší.

Přečtěte si více informací o postupu, jak se stát au pair.