Monitorování a hledání hostitelské rodiny

V Cultural Care se spoléháme na upravený proces spojování, který bere v potaz osobnosti, potřeby a zájmy jak našich au pair, tak našich hostitelských rodin.

Cultural Care Au Pair je největší au pair společnost na světě –což znamená, že Vám poskytneme přístup k největšímu výběru hostitelských rodin v USA.

Naše hostitelské rodiny

Naše hostitelské rodiny pečlivě monitorujeme, abychom se ujistili, že se během času stráveného v zahraničí budete cítit šťastně a pohodlně. Každá hostitelská rodina musí mít výborné reference a musí s námi podepsat závaznou smlouvu, čímž stvrzuje souhlas s dodržováním pravidel a regulací au pair programu. Po ověření jejich reference provede náš zkušený zástupce s rodinou u ní doma pohovor, aby se ujistil, že splňuje všechny naše požadavky. Od všech rodin také vyžadujeme výpis z trestního rejstříku, protože se chceme ujistit, že Vás umístíme do bezpečného prostředí.

Naše rodiny jsou velmi rozmanité. Většina žije nedaleko velkých amerických měst, ale někteří bydlí v menších městech. Jeden či oba rodiče mohou pracovat a věk a počet dětí se liší rodina od rodiny. Ale jednu věc mají všichni společnou: potřebují flexibilní péči o děti a mají skutečný zájem učit se o cizí kultuře, zatímco je budete učit o té své. Mnoho z našich rodin již au pair mělo a jsme pyšní na fakt, že téměř 70 % našich hostitelských rodin je v našem programu rok co rok.

Proces spojování

Proces spojování je založen na principu, že jak rodina, tak au pair si mohou prohlédnout informace o sobě navzájem, popovídat si spolu, a když jsou obě strany se vzájemným spojením spokojené, lze uskutečnit umístění au pair do rodiny.

Budete moci mluvit s více rodinami najednou. Abychom vám pomohli zjistit, která rodina je pro vás nejvhodnější, váš tým Cultural Care bude po ruce, aby vás provedl procesem výberu. Pomůžou vám pochopit, na čem v hostitelské rodině záleží nejvíce, takže se můžete rozhodnout pro tu správnou hostitelskou rodinu.

Před tím, než se definitivně rozhodnete, budete si moci prohlédnout přihlášky hostitelských rodin s možností přijmout či odmítnout jakoukoliv nabídku. Po přijetí nabídky od hostitelské rodiny bude místní kancelář Cultural Care i nadále pokračovat v přípravách na Vaši au pair zkušenost.

Zatímco se jiné au pair organizace spoléhají při procesu spojování au pair s hostitelskou rodinou na neosobní systém, v naší společnosti jsou zkušení zástupci, kteří v USA pracují s hostitelskými rodinami a au pair přímo. Naše zkušenosti ukazují, že osobní kontakt pomáhá v zajištění nejúspěšnějšího možného spojení a nejlepší možné programové zkušenosti. Přáli byste si být v aktivní rodině, která miluje sport a chodí ráda ven, nebo byste raději s rodinou strávili klidný večer u oblíbeného rodinného filmu? Naším cílem je, aby byla shoda mezi Vámi a hostitelskou rodinou co nejlepší.

Přečtěte si více informací o postupu, jak se stát au pair.