O naší organizaci

Pomáháme au pair plnit jejich sny o životě v zahraničí v Americe.
Chcete vědět více?

Zaregistrujte se pro více informací!

V Cultural Care Au Pair se řídíme jednoduchou filozofií: Věříme, že kulturní výměna dělá ze světa lepší místo. Naší misí je kombinovat kulturní výměnu s péčí o dítě, vytvářet poučné a obohacující zkušenosti, které změní životy lidí z celého světa.

Cultural Care v USA je sponzorem jmenovaným americkým Ministerstvem zahraničí regulovaného J-1 vízového programu. Bereme si k srdci dodržovat přísné pokyny, kterými se jako sponzor musíme řídit. Vždy děláme maximum pro to, abychom zajistili bezpečí všem našim účastníkům – jsme jedinou agenturou, která vyžaduje výpis z trestního rejstříku jak od au pair, tak od hostitelských rodin, a také každý měsíc vyžadujeme osobní kontakt našich au pair s Local Childcare Consultants.

Věříme, že předtím, než se vydáte na svou cestu v roli au pair, byste měli dostat šanci mluvit s někým, kdo už to všechno zažil. To je důvod, proč máme rozsáhlé vzdělávací zdroje a přípravné materiály. Také proto zaměstnáváme mnoho bývalých au pair, kteří pracují v našich kancelářích, a garantujeme Vám, že všichni au pair budou mít před svým odjezdem stanoveného au pair parťáka.

Společnost Cultural Care je hrdá na to, že má 30 let zkušeností s vytvářením celoživotních vazeb mezi au pair a hostitelskými rodinami. Měnit životy prostřednictvím kulturní výměny je naší specializací – a my jsme nadšení, že můžeme v následujících letech změnit tolik životů.

Jsme plně akreditovanou a důvěryhodnou agenturou, která komplikovaný proces přetváří v jednoduchý, a poskytujeme asistenci a poradenství na každém kroku Vaší cesty.

Každý den neúnavně pracujeme, abychom au pair a hostitelským rodinám v našem programu pomohli zažít šťastný, bezpečný a úspěšný rok. Jsme pro Vás pomocnou rukou a máme 24/7 celosvětovou podpůrnou strukturu pro všechny účastníky našeho programu.

Jsme členem International Au Pair Association (IAPA), která sdílí naše přesvědčení o posilování kulturních vazeb po celém světě.

Na Vašich datech nám záleží. Pokud si chcete přečíst naše zásady ochrany soukromí, klikněte sem.