Program Au Pair

Cultural Care Au Pair je výměnný kulturní program, při němž získáváte zkušenosti prostřednictvím péče o děti. Po celý dobu svého pobytu budete mít jako au pair možnost v USA pracovat, studovat a cestovat. Stanete se součástí pečlivě vybrané americké rodiny, které budete pomáhat s péčí o děti, zatímco budete poznávat skutečný život v USA. Program se řídí americkým Ministerstvem zahraničí, které nabízí jediný legální způsob, jak v USA pracovat jako au pair. Au pair potřebuje vízum J-1. Pokud Vás láká strávit jeden až dva roky života v zahraničí, Cultural Care Au Pair program by pro Vás mohl být správnou volbou.

Pokud se chcete stát au pair, musíte být ve věku od 18 do 26 let a mít zkušenosti s péčí o dítě. Je třeba mít ukončené středoškolské vzdělání, platný řidičský průkaz a čistý trestní rejstřík. Pokud máte rádi děti, je to skvělá příležitost, jak zažít něco neobvyklého.

Základem programu je kulturní výměna. Tím, že se stanete součástí rodiny, se ponoříte do angličtiny. Hostitelská rodina Vám svěří zodpovědnost za děti a bude se na Vás spoléhat. Získáte opravdové mezikulturní zkušenosti!

Nejenže si najdete nové přátele, zlepšíte si angličtinu a získáte cenné pracovní zkušenosti, ale také na Vás čekají fantastické výhody, které program nabízí. Studujte na americké univerzitě. Rozvíjejte svou osobnost. Cestujte po USA. Učte se o americké kultuře. Ovlivněte život dětí. Za to budete ubytovaní a budete dostávat plat.


Přijďte na info schůzku