Ozveme se Vám

Brzy Vám zavoláme a domluvíme se na čase rozhovoru.

Rozhovor je pro Vás příležitostí, jak nás lépe poznat a promluvit si o tom, proč budete skvělými au pair.

Mezitím Vám vřele doporučujeme vyplnit si Au Pair profil, aby mohl být co nejdříve zahájen proces hledání rodiny a Vy tím získali možnost mluvit s americkými hostitelskými rodinami.


Přečtěte si další příběhy au pair:

Co naše české au pair říkají

 • Veronika


  NEW YORK

  Díky tomuto programu jsem se stala člověkem, který si více věří, je více samostatný a jde si za svými sny. V USA jsem si také splnila mnoho snů a jeden z nich bylo roztleskávání pro basketbalový tým. Dalo mi to taky nejlepší host rodinku a nejlepší Au Pair kamarádku z Francie.

 • Monika


  PENNSYLVANIA

  Program mi hodně dal. Zlepšila jsem si angličtinu tak, jako za celou dobu studia ve škole ne. Osamostanila jsem se a naučila se spoléhat sama na sebe. Získala jsem druhou rodinu. Děti byly úžasné a vytvořili jsme si skvělý vztah. Mám spoustu nových zážitků a přátel. Program doporučuji všem, hned bych jela znovu.

 • Kristýna


  CALIFORNIA

  Au Pair program mi dal více, než jsem si dokázala představit. Našla jsem hodnoty, které bych jednoho dne ráda budovala u své vlastní rodiny. Zjistila jsem, že i cizí děti můžete milovat jako vlastní. Naučila jsem se řešit problémy upřímně a hned. Našla jsem nejlepší kamarádku na věky věků. Ztratila jsem ostych z mluveni anglicky, protože Američané milují náš český přízvuk.