Trénink a příprava au pair

Věříme, že důkladná příprava a dobré uvedení do USA je základem ke skvělému startu Vašeho au pair pobytu! To je také důvod, proč jsme připravili tréninkový program, který Vás připraví lépe než kdekoliv jinde – bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Náš program byl nastaven tak, aby au pair poskytl správné informace ve správnou dobu.

Náš studijní plán byl vytvořen ve spolupráci se specialisty na dětskou péči, zdravotnictví a výchovu. Poslechli jsme si také rady našich bývalých au pair a zjistili, co si myslí, že je pro au pair pobyt nejdůležitější vědět.

Vaše příprava začne jakmile budete vybráni do Cultural Care au pair programu.

  • Obdržíte svůj Au Pair Travel Kit – příručku plnou seznamů a úkolů, které Vás provedou celou cestou krok za krokem.
  • Získáte přístup do Au Pair Online Account – Vaší osobní online platformy pro všechno spojené s au pair programem. Můžete si zde prohlížet potenciální hostitelské rodiny, letenky a spoustu dalšího.
  • Zároveň získáte přístup na MyAuPairCourses – online tréninkovou platformu dostupnou ve Vašem online profilu.
  • Budete mít možnost zúčastnit se online semináře, který Vás připraví na interview s potenciálními hostitelskými rodinami.
  • Váš oficiální trénink bude ukončen na naší Au Pair tréninkové škole umístěné v krásné lokalitě na Long Islandu v New Yorku. Na tréninkové škole strávíte 5 dní poznáváním dalších au pair z celého světa a učením se o všem potřebném, co potřebujete vědět pro své au pair dobrodružství. Učitelé s Vámi proberou témata jako efektivní komunikace, náročné situace s dětmi, dynamika pracovního a osobního života s hostitelskou rodinou a mnohem více.
Přijďte na info schůzku