Proč Cultural Care Au Pair?

S Cultural Care Au Pair sázíte na správnou kartu, protože jsme největší a nejzkušenější au pair organizace na světě. Od roku 1989 jsme do USA poslali jako au pair přes 85 000 mladých lidí. Jako Cultural Care Au Pair můžete těžit z našich více než 20letých zkušeností a z našeho závazku poskytnout Vám co možná nejlepší podporu v rámci procesu přihlašování, hledání rodiny a následně během celého Vašeho roku stráveném v USA.

Během 20 let provozu Cultural Care Au Pair vytvořila nejen největší au pair společnost na světě, ale také největší podporující organizaci v USA. S více než 550 místními zaměstnanci po celé zemi si můžete být jisti, že během celého roku v USA se Vám bude dostávat nejlepší podpory. Navíc je Cultural Care Au Pair jediná agentura posílající au pair do USA, která má svou vlastní kancelář a personál v každé zemi, kde se au pair rekrutují.

Na rozdíl od jiných agentur, které mají širší zaměření, Cultural Care Au Pair se specializuje na posílání au pair do USA. Protože nabízíme jeden program a máme jeden cíl, můžeme zajistit nejvyšší kvalitu programu v odvětví. Pravidla pro au pair programy v USA patří k nejpřísnějším na světě. Proto je důležité cestovat se společností, která je obeznámena s americkými zákony a předpisy au pair. S Cultural Care Au Pair se můžete cítit v bezpečí, máme odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se au pair v USA.

Přijďte na info schůzkuKontaktujte nás