Cultural Care Au Pair

Udělejte další krok

Zaregistrujte se a zjistěte, jak se stát au pair.

Jako au pair v USA se staráte o děti hostitelské rodiny, studujete na americké vysoké škole a plně se ponoříte do nové země a kultury.

Stát se au pair znamená nový život v nové zemi, nalezení druhé rodiny a setkání s lidmi z celého světa. Je to krok směrem k ...

 • Fotografie od @gaellelebrun
  Fotografie od @gaellelebrun

  Discovery

  Gaellem Lebrunem, au pair v Utahu

"Jako au pair objevujete, učíte se, cestujete, setkáte se s novými lidmi, žijete v nové kultuře v nové zemi, je to výzva. Může to být strašidelné, může to být obtížné a také nemusíte uspět, ale jak jinak to zjistíte, když to nezkusíte? Nakonec jen litujeme toho, co jsme neudělali. Au pair zkušenost pro mne byla obohacující, protože od mého prvního dne jsem rostla, objevovala a učila se spoustu věcí.... a také jsem se toho hodně naučila o sobě. "

 • Fotografie od @jenjenandelin
  Fotografie od @jenjenandelin

  Love

  Jenna Andelinová, au pair v New Yorku

"Když jsem přijela do USA, mé hostitelské dítě ke mně přiběhlo a řeklo:" Jenna, Jenna, konečně. Vítej doma! "Nikdy nezapomenu na ten okamžik, ten pocit. Moje hostitelské děti mi přinesly tolik radosti. A tolik polibků a objetí. Naučily mě, jak být neohrožená a bezstarostná, milovat bezpodmínečně, snít a nedělat si starosti o to, co bude zítra. "

 • Fotografie od @shadesofkim
  Fotografie od @shadesofkim

  Friendship

  Kim Walk, au pair v Kalifornii

"Být au pair vám dává zcela nový pohled na přátelství, protože díky této zkušenosti opouštíte svou zemi, abyste prozkoumala zcela novou, přijedete sem sama, stejně jako všichni ostatní au pair. Zjistíte, že se dokážete rychle zkamarádít s ostatními. V letošním roce jsem si udělala tolik přátel, které vím, že budu mít po celý život. "

 • Fotografie od @biancacbrsn
  Fotografie od @biancacbrsn

  Confidence

  By Bianca Coborosanu, au pair v New Yorku

„Za 365 dní jsem si zlepšila angličtinu a vybudovala si sebedůvěru. Naučila jsem se otevřeně mluvit o svých emocích, které jsem před tím měla potíže vyjádřit - a to dokonce v cizím jazyce. Jsem pyšná na osobu, kterou jsem se stala, a jsem si jistá, že vlastnosti, které jsem získala, budou oceňovány v mých budoucích snahách, ať už jsou osobní nebo profesní. Teď můžu říct, že jsem připravena na další dobrodružství . "