Přihláška krok za krokem

K zapojení se do programu Au Pair stačí pět jednoduchých kroků a my jsme tu od toho, abychom Vám s nimi pomohli.

1. Přihlaste se na bezplatnou informační schůzku

Udělejte první krok a přihlaste se na informační schůzku ještě dnes. Stačí vyplnit několik informací na předběžnou přihlášku. Cultural Care Au Pair Vás kontaktujte, abyste společně prodiskutovali Vaše zkušenosti s dětmi, případné dotazy a potvrdili si detaily ohledně informační schůzky. Na schůzce budete seznámeni s podrobnou prezentací o programu a naskytne se Vám příležitost položit jakékoliv dotazy. Kdykoliv je to možné, jsou přítomní bývalí au pair, kteří se podělí o své individuální zkušenosti z programu. Také se můžete rovnou zúčastnit s jedním z našich zástupců pohovoru, který je nezbytný pro účast v programu. Pokud angličtina není Vaším rodným jazykem, zhodnotíme také Vaši úroveň angličtiny. Nemusíte se ničeho bát. V některých případech Vám nabízíme hodnocení přímo na informační schůzce. Rádi Vám dáme vědět, jestli se toto hodnocení nabízí v kanceláři, kam se na schůzku chystáte. 

2. Vyplňte online přihlášku

Po přihlášení na schůzku obdržíte e-mail s odkazem do Vaší online přihlášky a veškeré detaily potřebné k jejímu vyplnění. Bude potřeba vyplnit informace o tom, jaké máte zkušenosti s dětmi a jaké jsou Vaše studijní a pracovní zkušenosti. Také se můžete podělit o své koníčky a zájmy a samozřejmostí je příležitost napsat budoucí hostitelské rodině dopis, ve kterém se představíte a přiložíte své fotografie.

3. Najdeme Vám vhodnou rodinu

Jakmile obdržíme Vaši vyplněnou online žádost a oficiálně Vás přijmeme do programu, náš personál v USA pro Vás začne hledat vhodnou rodinu. Zatímco hostitelské rodiny si mohou prohlížet profily au pair online, náš tým v USA hovoří se všemi rodinami osobně a dohlíží na proces hledání zblízka. Zjistili jsme totiž, že osobní kontakt je nejúspěšnější způsob, jak najít perfektní shodu.

Jakmile vhodnou rodinu najdeme, spojíte se s ní online přes osobní účty. Rodina si pak prohlédne Vaši online přihlášku a rozhodne se, jestli jako au pair splňujete její požadavky. Pokud bude mít pocit, že svým profilem zapadáte do jejich rodiny, zavolá Vám kvůli pohovoru. Poté budete mít Vy i rodina nějaký čas na rozhodnutí, jestli si navzájem sedíte. Jakmile se najde perfeketní shoda, plánování cesty do USA může začít!  

4. Vízum a naplánování cesty

Zašleme Vám informace o vízu a cestovním pojištění a postaráme se o zařízení letenek. Cultural Care Au Pair program poskytuje zdarma základní zdravotní pojištění, ale také obdržíte další informace o rozšířeném připojištění.

5. Výcviková škola Au Pair v New Yorku

Vaše dobrodružství jako au pair začne ve výcvikové škole Au Pair na univerzitě v St. John na Long Islandu, což je jen 45 minut jízdy od New Yorku. Ve škole strávíte několik dní a budou Vás vyučovat lektoři, kteří jsou odborníky na raný vývoj dítěte. Před samotným odjezdem do hostitelské rodiny budete mít možnost dozvědět se více o bezpečnosti dětí, o americké kultuře, o aktivitách vhodných pro děti různého věku a o osobní bezpečnosti v USA.

Přijďte na info schůzkuKontaktujte nás