Vaše online přihláška a video

Poté, co Vás pozveme na informační schůzku, obdržíte odkaz do vlastní osobní online přihlášky. Dobře připravená přihláška je pro Vás nejlepší způsob, jak se prezentovat budoucí hostitelské rodině a jak ji přesvědčit, že právě Vy jste pro ně nejlepší volbou.

Přihláška Vám umožňuje uvést kromě zkušeností s péčí o děti také zkušenosti pracovní a studijní, dále můžete popsat své osobní zájmy, koníčky a nadání. Kromě informací požadovaných v online přihlášce také budete muset poskytnout: 

  • Alespoň 3 doporučení (ne od rodinných příslušníků)
  • Osobní dopis hostitelské rodině
  • Fotografie, které nejlépe vystihují Vás a Váš život
  • Potvrzení od doktora o tom, že jste zdravá/ý a způsobilá/ý k účasti v programu
  • Ověřenou kopii Vašeho maturitního vysvědčení, kopii Vašeho řidičského průkazu a výpis z trestního rejstříku

 Nezapomeňte přiložit své osobní fotografie, aby Vás rodina mohla lépe poznat. Při vyplňování odpovědí buďte vždy upřímní, aby rodina, se kterou se nejlépe shodujete, skutečně znala Vaši osobnost a životní styl.

Jakmile obdržíme veškeré řádně vyplněné formuláře a Vy podstoupíte pohovor, vše zkontrolujeme a ověříme Vaše doporučení.

 Přidejte něco navíc – prezentujte se ve videu

Naskytne se Vám také příležitost předložit krátké video, které Vám umožní „promluvit“ k potenciální hostitelské rodině, díky čemuž o Vás získá kompletnější obrázek a lépe Vás pozná. Rodiny nám často říkají, že tato videa milují a shledávají je jako nejcennější vodítko při výběru au pair. Vaše video nemusí mít kvalitu hollywoodských trháků, ale zábavné a poučné video Váš profil ozvláštní a Vy tak rodinám zjednodušíte výběr. A nemusíte se bát, pokud jste video ještě nikdy předtím netočili – máme online průvodce a mnoho dostupných videí, podle kterých se můžete inspirovat a podnítit tak svou vlastní kreativitu.

Přijďte na info schůzkuKontaktujte nás