Další krok

Přihlásit se do programu Au Pair není těžké, ale tento proces může nějakou dobu trvat. Nicméně se nemusíte ničeho obávat, protože náš místní personál je Vám plně k dispizici a pomůže Vám s celým procesem, s výběrem rodiny i s přípravami na cestu. Pokud jste dospělý mladý člověk, který je nadšený z představy zahraničí a je ochotný se zavázat k přijetí zodpovědnosti za péči o děti, pak neváhejte podniknout první krok a přihlaste se na bezplatnou informační schůzku.

Obecně platí, že byste měli žádost vyplnit alespoň 3-4 měsíce předtím, než byste chtěli do zahraničí vycestovat. Informační schůzky se můžete zúčastnit kdykoliv předtím, pro více informací stačí kontaktovat naši kancelář.

Poté, co se přihlásíte na informační schůzku, spojíme se s Vámi, abychom prodiskutovali Vaše zkušenosti s dětmi, zodpověděli Vaše případné dotazy a potvrdili si podrobnosti o samotné schůzce. Na schůzce se dozvíte více informací o programu, budete mít příležitost se nás na cokoliv zeptat a, kdykoliv je to možné, jsou přítomní bývalí au pair, kteří se podělí o své individuální zkušenosti z programu. Samozřejmá je také příležitost mluvit s jedním z našich zástupců v soukromí.

Au Pair program má přísná pravidla a americkým Ministerstvem zahraničí jsou stanovené minimální požadavky. Cultural Care Au Pair Vám pomůže se splněním stanovených požadavků a s představením se budoucí rodině. Je to důležité proto, že péčí o dítě na sebe berete velkou zodpovědnost. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně toho, jestli splňujete požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Přijďte na info schůzkuKontaktujte nás